DSC_0147[1]

Акція на захист стадіону Старт.

Душа болить, коли чую, що якийсь спортивний об’єкт підлягає під знесення чи забудову. І одного дня мені довелося дізнатися, що під загрозою опинився стадіон, на якому я тренуюся і періодично бігаю.   Його планують забудувати  будинками. Тут тренується футбольна команда Старт,  займаються спортом і фізкультурою  люди різних вікових категорій,  мами гуляють зі своїми дітьми, коротше кажучи, постійно вирує спортивний дух, який має бути  присутній у житті кожної  здорової і свідомої людини.

Цей пост не несе в собі мети розповісти твір на тему  «як я провів день»,  цей матеріал виник спонтанно і  написаний в підтримку акції, яка була зорієнтована на збереження футбольного стадіону Старт.

Стадіон Старт

Легендарний стадіон Старт

Тут була сформована футбольна команда «Старт», до лав якої входили відомі футболісти київських клубів «Динамо» і «Локомотив».  Саме ця команда і зіграла в гучному «Матчі смерті», який проходив влітку 1942 року, проти німецької команди «Flakelf»

А починалося все так….

Це був звичайний день.  Після тижня проливних дощів, пішов в черговий раз на 5-ти кілометрову  пробіжку по стадіону Старт.   (Поступово, після пробіжки 10 км. дистанції на Київському марафоні 2014,  готуюсь до півмарафону на 21 км. )

Велика кількість людей на стадіоні для мене сюрпризом не стала, оскільки кожний раз я тут спостерігав немало спортсменів, роллерів, бігунів,  батьків з дітьми.  В цей день винятком були лише  дві невеличкі купки людей, які тусили біля розбитих наметів з апаратурою і двох столів, і щось там робили.  Я на них не звернув особливої уваги і пішов на старт свого тренування.

Цього дня з колонок, які були встановлені біля наметів,   грала музика і можна було бігати без навушників. Десь на 8 крузі з колонок почали лунати оголошення. Саме з них я зрозумів, що стадіон Старт хочуть забрати в людей, і віддати територію під будівництво будинків. Цю інформацію підтвердили банери, які були вивішені над трибунами….

Старт для дітей Ні забудові стадіону старт

Потім пролунало оголошення про те, що через 15 хвилин, буде готова польова каша і її зможе скоштувати кожний бажаючий.… Тут я і зрадів, що мене  на фініші буде чекати смачна кашка…. Запах вже розходився по всьому стадіоні.

Пробігши свою заплановану дистанцію, я  пішов в чергу за кашою)))  Страва виявилася дуже смачною, в добавку, ще дали бутербродик з чорним хлібом і куском сала.

 Всі калорії, що вибігав,  через 15 хвилин, знову набрав)))

 Через пів години мав розпочинатися футбольний матч, тому я прийняв рішення піти додому і повернутися сюди разом зі своєю дівчиною, за добавкою. 

Повернулися вже з технікою)).  Тому далі просто піде кілька фото))

Розпочався матч між командами Старт і Конча Заспа.   

Футбол на стадіоні старт

Казан в якому варили польову кашу. Нам ще дісталося пару порцій) 

Польова каша в казані

Повар був дуже щедрий і насипав всім з вершком)

Польова каша на стадіоні старт

Повар польової каші

Їли під час перегляду матчу і під мої коменти))

DSC_0087

На стадіоні був організований конкурс між дітьми. Кожен малював своє бачення майбутнього стадіону Старт.

DSC_0094 DSC_0096 фарби і діти

Була запрошена команда з вогняної школи, яка демонструвала ключові моменти приборкування вогню. Правда вогню ми не побачили.)

тренування вогняної школи

Після смачного дворазового (для мене) обіду, пішов трошки розім’ятися на турнічках))

ДЯчук Дмитро на турніку Дячук Дмитро на брусях

Біля нас бігав веселий і добрий лабрадорчик Гермес)

Лабрадор виконує команду Лежачий лабрадор

Трибуни накрили величезним Українським Прапором)

Прапор України на трибунах

Після двох годин ми попрямували додому.

Сюрпризом стала ярмарка, яка відкрилась навпроти нашого будинку. 

Ярмарка на ванди василевської

Ми не стрималися і полізли в кишеню  за грошима, щоб прикупити чудових  дарів весни.

Полуниця

Колоритний пасічник продавав мед Черкащини)

Пасічник і мед мед

Дає візитку і просить, щоб скинули фотки)) 

Мед і квіти

Пасічник продає мед Східні спеції Бублики Сухофрукти

Висновок

Стадіон Старт насправді дуже крутий  і є чудовим місцем для відпочинку і спортивних змаганнях.

Це місце де батьки усього району дають правильний  СТАРТ в життя для своїх дітей.   Можливо, завдячуючи цьому місцю, той маленький футболіст, який б’є м’ячик на головній картинці, стане в майбутньому новим Андрієм Шевченком.

Майбутній Шевченко

Не можна нищити такі місця тому, що це саме те з чого починається здорова і сильна нація.