4265_4164_8314_4023

Подолано першу дистанцію на 10 км. Київський марафон 2014

Після першої самостійної подорожі Піренейським півостровом я багато чого переосмислив і в мене почався новий етап власного  розвитку.  Однією з цілей даного етапу була  боротьба зі шкідливими звичками: курінням і алкоголем.

Для досягнення мети  мені потрібно було знайти для себе альтернативу і серйозний психологічний «накрут».  Чудовим варіантом  виступив спорт, біг і активний відпочинок. Займатися спортом і періодично відвідувати спортзал було вдалою заміною, але тут не вистачало психологічної установки.

Осінню я поставив собі першу ціль —  взяти участь  в Київському марафоні і пробігти 5 кілометрів на швидкість. Це була та  сама невеличка ціль і психологічна установка на перший період, яка не давала мені зірватися і забути те, що я  вже не курю і  не  вживаю алкоголь.

Підготовка

Тренування. Раніше я ходив в спортзал тільки тому, що мені потрібна була постійна розминка, оскільки робота сидяча  і багато часу провожу за комп’ютером.  З поставленою метою стало більше ентузіазму відвідувати фітнес-центр. Я почав кожне тренування з радістю бігати. Пробігав на біговій доріжці по 5 км.  Час  фіксував. Мій особистий рекорд на тренуванні був 5 км. за 19 хв. 30 с.  За жовтень і листопад пробіг 120 км.  Зимою були періодичні перерви. Але попри те, що були періоди, коли я не займався спортом,  про алкоголь і нікотин  я вже навіть не згадував.

Реєстрація. Весною за два місяці до марафону трішки підкорегував  ціль і вирішив бігти 10 кілометрів. Десь за місяць зареєструвався на сайті Київського марафону (http://www.kyivmarathon.org)  і отримав свій номер учасника 4265.

Часу в березні тренуватися не було.  За два тижні до початку пробігу всього 2 рази виходив на стадіон, щоб спробувати пробігти. Пробігав по 7-8 км. і вдруге на пробіжці,  по іронії долі, пошкодив праву стопу.  За 5 днів до участі в марафоні  навіть не міг ступити нормально на  ногу. Але від цілі я не відходив і при любих обставинах вирішив бігти.

«Не вийде пробігти, то пройду».

Медична довідка. Важливою умовою участі в марафоні була медична довідка. Коли брав довідку, лікар побажав успішного бігу: «За мир і за світле майбутнє України«.

Психологічний заряд. Ну і перед забігом розробив і замовив собі брендову футболку під блог Gotothegoal.   Закачав собі на плеєр  бадьору музику.

Отримання стартового пакету

За день до забігу в Києві на контрактовій площі всі учасники отримали стартові пакети. До них увійшло: фірмова салатова футболка марафону, стартовий номер,  пару знижок і буклетів.

2014-04-26-14.42.31

Дистанція

10_outl

Перед забігом

Кульгаючи,  приїхав зранку в день забігу на Контрактову площу.

DSC_0121

Сфоткався біля маршруту-естафети.

DSC_0127

Біг на 10 кілометрів. Street Race 10km

Стартувало близько 1000 людей. На старт вийшли бігуни, що бігли півмарафон і ті, що бігли 10 км .

4210a1a78e50965349f7fd4753ab08e0

Під час бігу забув, що в мене боліла нога.

Під час марафону головне не зосереджуватися на фініші, бо коли уявляєш собі скільки ще бігти — стає не по собі)) Я розбив собі шлях на невеликі короткі відрізки,  фіксував собі об’єкти до яких потрібно було добігати і так поступово долав короткі проміжки — метр за метром.  Після сьомого кілометру бігти було дуже важко. Але на  8-му кілометрі відкрилося друге дихання і почав бігти швидше. Варто зазначити,  що надпис на футболці «Йти до мети» і музика в навушниках  дуже допомагали.

Перемога))

І я все ж таки пробіг свої перші 10 кілометрів. Це була моя невеличка  перемога. Відчуття було круте від того, що я зміг подолати цей маршрут.

Час: 48 хвилин 48 секунд.

Місце: 115.

Учасників на 10 км. було 598.

115 з 598.   Якщо скоротити, так як на уроках математики,  то буде  перше місце з п’яти))

http://www.kiev.sts-timing.pl/index.php?dystans=7

Після забігу можна було символічно сфотографуватися на п’ядесталі.

DSC_0294

В черзі за фотками познайомився з  цікавою людиною і  мандрівником. Орест відвідав близько 50 країн світу. Ось його сайт http://openmind.com.ua  — читайте та черпайте натхнення!

DSC_0290

А тепер сфотографувався в фірмовій футболці марафону.
DSC_0312

А це моя кохана Іннуся, яка мене постійно підтримувала  в моїй задумці і надихала.

DSC_0318

Друзі Іннусі, які бігли 5 км в пам’ять «Небесної сотні».
DSC_0322

Після пробіжки, ще навіть вистачало сил носити на руках свою кохану.

DSC_0340

Отак я дійшов до своєї мети «пробігти свої перші 10 км«, яка була поставлена ще осінню.

Слідуючий етап це 21 кілометр  — півмарафон! 

Займайтесь спортом, будьте позитивними і життєрадісними! Бігайте, бо це здорово!

Ставте цілі і досягайте їх!  Gotothegoal — Йти до мети!